Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów

 

Pażdziernikowe, walne, wyborcze spotkanie akwarystów w Palmiarni w Gliwicach odbędzie się 14.10.2017 (sobota) o godz 16:00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do spędzenia z nami akwarystycznego popołudnia.

Info na forum: http://www.forum.gsa.org.pl/viewtopic.php?f=31&t=12552

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/266000803909151

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do spędzenia z nami akwarystycznego popołudnia. Spotkanie odbywa się w pawilonie akwarystycznym Palmiarni w salce na piętrze nad największym akwarium - amazońskim. Spotykamy się pod kasami o godz 16:00, zbiórka do 16:15 i wtedy wchodzimy na salkę, jeśli ktoś nie będzie umiał nas namierzyć prośba o tel/sms na nr 500662381.

W planie spotkania:

- spotkanie jest walne wyborcze - będą przeprowadzone wybory uzupełniające po ustąpieniu ze stanowiska dotychczasowego prezesa - obecność członków GSA obowiązkowa
- akwarystyczne pogaduchy przy ciastku i kafeju
- minigiełda akwarystyczna pomiędzy akwarystami (umawiamy się na forum GSA co kto przyniesie tu: http://www.forum.gsa.org.pl/viewtopic.php?f=31&t=12474)
- integracja akwarystyczna po spotkaniu w pizzerii/kawiarni/restauracji - ustalamy na spotkaniu :) W zeszłym miesiącu to był Dobry Zbeer. W październiku proponuję analogicznie.
- możliwość dołączenia do klubu :)

Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia przyjemnego akwarystycznego popołudnia w towarzystwie prawdziwych pasjonatów